Web Development Services

Audyt strony - optymalizacja SEO

Dzięki audytowi poprawisz sytuację strony w wyszukiwarce i ułatwisz jej odbiór użytkownikom.

Odpowiednia optymalizacja Twojej strony może znacząco podnieść jej konwersję!

Lepsza widoczność

Dobra optymalizacja strony to punkt wyjścia w zwiększaniu jej widoczności w wyszukiwarce. Krótko mówiąc to wzrost pozycji w wynikach.

Lepsze funkcjonowanie

Zoptymalizowana strona to taka, po której łatwo się porusza. Zadbamy o to, by każdy użytkownik mógł szybko i bez problemu znaleźć to czego poszukuje.

Łatwiejsza nawigacja

Wykonując audyt sprawdzimy zarówno linki wewnętrzne (na Twojej stronie) jak i linki przychodzące. Ma to kluczowe znaczenie dla Twojej strony.

Odbiór strony internetowej przez odwiedzającego musi być jasny i klarowny. Każdy bowiem serwis internetowy tworzony jest z pewną ideą, którą chcemy realizować. Idea ta często rozmywa się przez złe wykonanie warstwy odbiorczej strony. 

 

Warto zatem zdać się na świeże spojrzenie i dowiedzieć się jakie elementy warto dopracować. Czasami nawet najmniejsze zmiany potrafią znacząco poprawić odbiór strony, co przekłada się natychmiastowo na wzrost konwersji.

Tworzony przez nas kompleksowy audyt SEO wskaże Ci popełnione błędy podczas projektowania strony. Wskażemy również najlepsze metody, dzięki którym nie tylko poprawisz błędy lecz również usprawnisz swoją stronę pod kątem wyszukiwarki.

 

Dzięki zmianom pozycje Twojej strony lub sklepu internetowego będą lepsze i bardziej stabilne. Jest to więc niezbędny element do tego, aby Twój biznes rozwijał się w sposób ciągły i równomierny.