Pasja, która przerodziła się w sposób na życie

Od 2003 roku samorealizujemy się w marketingu internetowym. Od 2010 roku jest to nasz wyłączny sposób na udane życie zawodowe.

"Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."

Steve Jobs

Mamy to szczęście, że łączymy pasję z pracą zawodową. To pozwala nam z niezwykłą uwagą śledzić wszelkie nowinki i ciekawostki, które wpływają na nasz rozwój. Obserwując zmiany w branży internetowej na bazie ostatniej dekady jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się trendy i pojawiające innowacje.

 

Innowacja i kreatywność są naszym motorem napędowym. To dzięki nim potrafimy wyróżnić klienta na tle konkurencji. W dzisiejszym zalewie informacji to niezwykle ważny atut.

 

 

Obecnie pozycjonujemy kilka tysięcy fraz. Jednocześnie doradzamy, planujemy i realizuje inne zadania - takie jak kampanie CPC, czy poprawiamy wizerunek w Social Mediach.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie usługi jakie wykonujemy muszą być opłacalne dla naszego klienta. To w końcu inwestycja, która musi przynieść mu określone korzyści. Taka filozofia działania jeszcze nigdy nas nie zawiodła, dostarczając nam coraz to większą liczbę zadowolonych klientów.

 

5

lat w marketingu

2500

pozycjonowanych fraz

80

audytów

120

klientów

150

kampanii CPC

90

audytów stron

N A S Z A  M I S J A

Tworzyć sukces dla naszego klienta wykorzystując wypracowane na bazie doświadczeń rozwiązania. Szukać nowości, kreować, wyróżniać klienta i siebie.