Email Marketing

Pozycjonowanie sklepu internetowego

W dobie ciągłych zmian w wyszukiwarce ważnym jest, aby osiągać stabilne wyniki. Nasza oferta opiera się o kompleksowe podejście do tematu, zapewniając równomierny wzrost sprzedaży.

15 gr za potencjalnego klienta

Zapłacisz wyłącznie za użytkownika jakiego ściągniemy do Twojego sklepu z wyszukiwarki. Bez dodatkowych kosztów, bez ryzyka.

Rozliczenie wyłącznie za wejścia z wyszukiwarki

Nie ponosisz żadnego ryzyka związanego ze źle wydanym budżetem. Zapłacisz wyłącznie za użytkowników, którzy przybyli do Ciebie z wyszukiwarki (wyniki organiczne). Za ruch, który pochodzi z innych źródeł (Adwords, odesłania, wejścia bezpośrednie, porównywarki itp.) nie pobieramy oczywiście żadnych prowizji.

Płatność tylko za efekty

Zapłacisz tylko za wejścia na Twój sklep. Bez dodatkowych kosztów lub stałych opłat "za nic". W tym modelu widzisz dokładnie za co płacisz - tylko 15 gr za użytkownika.

Wysoka jakość pozyskiwanego ruchu na sklep

Ruch z wyszukiwarki doskonale konwertuje. Możesz być zatem spokojny o to, że wraz z rosnącymi statystykami odczuwalnie zauważysz wzrost ilości zamówień.

Kompleksowe podejście do promocji

Pozycjonując w ten sposób możesz liczyć na stabilny rozwój Twojego sklepu, a dodatkowo masz pewność, że wszystkie Twoje produkty są promowane. Nie ograniczamy się bowiem do kilku-kilkunastu słów charakteryzujących Twój sklep (np. kategorii) lecz pozycjonujemy go kompleksowo.

Nowoczesny model współpracy

Oferowany model współpracy nie jest jeszcze popularny w naszym kraju. Z każdym miesiącem zyskuje jednak na znaczeniu i coraz więcej firm zaczyna go wdrażać. Nasze doświadczenie pozwoli Ci prześcignąć konkurencję - nie tylko w wynikach wyszukiwania!

Proste zasady współpracy i krótka umowa

Zasady współpracy uproszczone są do minimum. Są idealnie mierzalne, dlatego nie musimy martwić się o skomplikowane zapisy w umowie zabezpieczające obie strony. Dodatkowo współpracę możemy zawrzeć tylko na 6 miesięcy. Wiemy, że po tym czasie będziesz zadowolony ze współpracy i będziemy ją kontynuować.

Mądre i mierzalne rozwiązania

Nikt nie lubi płacić za coś, co nie przynosi korzyści. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, w której rozliczenie odbywa się na idealnie mierzalnych zasadach. Pobieramy bowiem prowizję wyłącznie za potencjalnych klientów, którzy realnie wejdą do Twojego sklepu.

Kompleksowe pozycjonowanie

Dzięki modelowi efektywnościowemu możemy pozycjonować Twój sklep w kompleksowy sposób. Promujemy każdą kategorię i produkt, który jest dostępny w Twojej ofercie. W ten sposób zyskujesz najwięcej klientów, którzy mogliby nie pojawić się w Twoim sklepie w przypadku "tradycyjnego" pozycjonowania.

Pewność i stabilność wyników

Nie musimy podejmować ryzykownych działań, aby wprowadzić do TOP10 słowa kluczowe, na które podpisaliśmy umowę. Korzystamy z metod, które całościowo zwiększą Twoją widoczność w wyszukiwarce. W rzeczywistości osiągając TOP10 dla większej ilości fraz niż w przypadku "tradycyjnego" pozycjonowania.

Ilość i jakość ruchu na bazie Google Analytics

Za pomocą Google Analytics badamy ilość i jakość ruchu pochodzącą z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Znamy więc dokładną ilość użytkowników jaką zdobędziemy dla Twojego sklepu. Zapłacisz wyłącznie za te wejścia - bez dodatkowych lub ryzykownych kosztów.