Pozycjonowanie regionalne Twojej strony

Daj się znaleźć w internecie!

Jeśli Twój biznes kierowany jest do osób z konkretnego regionu to właśnie w tym regionie powinieneś się reklamować.  Doskonałą formą reklamy jest więc pozycjonowanie regionalne, dzięki któremu Twoja firma będziet bardzo dobrze widoczna w Twoim otoczeniu.

Mądrze wydane pieniądze.

Co ważne ta skuteczna forma reklamy nie jest kosztowna. Podstawowe działania promocyjne zaczynają się od 290 zł netto. W tej cenie jesteś widoczny każdemu kto poszukuje Twoich produktów lub usług.

Pozycjonowanie regionalne Twojej strony

Niezobowiązująca oferta!

Skorzystaj z darmowej wyceny pozycjonowania Twojej strony. Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz.

Nasza wycena jest dla Ciebie w pełni niezobowiązująca. Wskażemy w niej słabe i mocne strony Twojego serwisu www. Nakreślimy możliwe rozwiązania, aby poprawić sytuację oraz oszacujemy koszt współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Często zadawane pytania

Czy muszę znać się na pozycjonowaniu?

Nie musisz znać się na pozycjonowaniu. Masz inną profesję i nie musisz być biegły w tematach technologicznych. Możesz więc skupić się na swojej pracy, a nam zaufać w kwestii promocji Twojej strony internetowej. Na bieżąco będziemy informować Cię o wynikach naszych działań.

Co jest niezbędne aby podjąć współpracę?

Najważniejsza jest Twoja strona firmowa. Jest to Twoja wizytówka. Ważne jest więc, abyśmy już na początku współpracy przygotowali ją dla wyszukiwarki i użytkownika. Jeśli wszystkie zmiany będziemy wprowadzać samodzielnie to będziemy wymagali od Ciebie uzyskania dostępu do strony. To wszystko. Reszta procesu pozycjonowania odbywa się poza stroną.

W jaki sposób będę mógł sprawdzać pozycje?

Uzyskasz od nas dostęp do naszego systemu monitorującego pozycje, w którym możesz na bieżąco śledzić wyniki pozycjonowania. W systemie znajdziesz listę słów, na które będziemy pozycjonować stronę. Każde słowo jest codziennie sprawdzane i jeśli jest wysoko (minimum 1 strona wyników) to naliczana jest nasza prowizja. Jeśli pozycja będzie niska to nie zapłacisz nic.

Dlaczego warto pozycjonować regionalnie?

Przede wszystkim pozycjonowanie regionalne jest tańsze o ok. 70% od pozycjonowania "ogólnego". Jeśli więc działasz lokalnie to klienci jacy Cię interesują zamieszkują tereny w okolicach ok. kilkudziesięciu kilometrów. Na nich więc warto się skupić podsuwając im dosłownie pod nos Twoją ofertę. W ten sposób niskim kosztem dotrzesz do wszytkich zainteresowanych.

Na jakie efekty mogę liczyć?

Większość osób poszukująca usług lub produktów korzysta z wyszukiwarki. Jeśli więc będziesz wysoko w wynikach wyszukiwania to siłą rzeczy odzew ze strony klientów będzie większy. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnych liczb, ponieważ zależy to od branży. Wzrost ilości zapytań / sprzedaży po wypozycjonowaniu strony może sięgać kilkuset procent. Dla wielu współpracujących z nami firm wysokie pozycje w wyszukiwarce są głównym motorem napędowym jeśli chodzi o zdobywanie nowych odbiorców.

Czy musimy wiązać się umową?

Lwią część prac wykonujemy na samym początku. To analiza Twojej strony i wprowadzenie na niej poprawek. Następnie wiele działań, które skutkują wzrostem Twojej pozycji w wyszukiwarce.  Chcemy mieć więc pewność, że wykonując usługę będziemy mogli liczyć na wynagrodzenie za naszą pomoc. Musisz jednak wiedzieć, że nie jesteśmy formalistami. Przede wszystkim jesteśmy przekonani o jakości naszych usług. Ok. 90% współpracujących z nami firm chętnie przedłuża współpracę. Umowę potraktuj więc jako podkład pod nasze o wiele dłuższe wspólne działania.

Losowe opinie firm, które z nami współpracują: